loading-indicator

LOADING

loading-indicator

LOADING

loading-indicator

LOADING

בובה מאצ׳ו : ניקה איכילוב צילום שלומי טל
ניקה איכילוב, בובה אנושית צילום: שלומי טל
וכמובן דוגמניות הפלאס שלי. בובות יפהפיות. האחת, בסט של טופ שרוולים תפוחים וחצאית כפלים עם דוגמאת משבצות בצבע אפור, אותם דיגמנה זהבית גפני. השניה, בשמלה צהובה מבד היסטרי ונעים כותנת סאטן עם שרוולים תפוחים. שימו לב לפיאה המטורפת ולעיצוב הסיכות והמדברות שהכינה טל בן שלמה ועוצבה על השיער יחד עם מעצבת השיער לי גנם. התמונה צולמה בדוכן של - בי פרש. שייקים מגניבים ומרעננים.
לא קשה לפספס שההשפעה הגדולה שלי מגיעה מהתרבות היפנית. ישנן כל כך הרבה קטגוריות באופנת הרחוב היפנית, ובכל קטגוריה תת קטגוריה. מטורף! אני אוספת את כל העולמות של האופנה היפנית ומרכזת אותן לעולם שלי. ביפן יש רחוב הנקרא האראג׳וקו, שם אפשר לטבוע בתוך אנשים צבעוניים, יחודיים, בשלל תלבושות מטורפות! בשבילי זה גן עדן! אז כמובן שבעזרת הסטייליסטית האלופה שלי, טל בן שלמה (אינסטגרם בסוף הכתבה) הרמנו הפקת רדי טו וור, צבעונית ומיוחדת.
בובות מוקפות בבובות הבובה זהבה בלוק שמלה לבנה וסיילור פרוותי ורוד יחד עם הבובה קטיה | התמונה צולמה בטויזאראס צילום שלומי טל
קארין וסיליוק, מעצבת אופנה BOOBA MACHO
החלטנו בהפקה לשלב גם דוגמניות פלאס בובתיות. חשוב לי שכל מי שמגיעה אליי תמצא בגדים. לא משנה באיזו מידה היא! בהפקה השתתפו הדוגמניות (או בשפה שלי - מאצ׳ודולז) היפהפיות ניקה איכילוב, אושרת קקון, זהבית גפני וקטיה גרבר. ארבעה בובות מהפנטות! גאה בכן בנות! על התסרוקות המיוחדות והמעוצבות אחראית מעצבת השיער המדהימה - לי גנם. על האיפור הבובתי והצבעוני אחראית לא אחרת מלירון מר מרטון. שגם היא מעצבת אופנה ומכינה דברים מטורפים בעצמה! כל הקרדיטים יופיעו בתחתית הכתבה עם קישור ישיר לעמוד האינסטגרם. שם תוכלו לראות גם את העיצובים המיוחדים של לירון. להפקה הזו נעזרנו גם בסטייליסטית נוספת ומוכשרת שהיתה יד ימינה של טל בן שלמה - גם שמה טל - טל יקונין. שגם היא תרמה רעיונות יצירתיים שסיפקו לנו תמונות מרהיבות. לכל המכלול של הצוות המוכשר הזה הייתי צריכה למצוא צלם מוכשר ויצירתי שיתאים בדיוק בדיוק לצבעוניות של ההפקה המיוחדת הזו! שלומי טל. צלם מוכשר כל כך! פשוט הבין אותי לחלוטין! הבין את הראש שלי וביצע צילומים מדהימים כל כך שגרמו ללב שלי לצרוח מרוב אושר!
מלאו את המייל שלכם עכשיו כדי לקבל עדכון על כל פוסט חדש שעולה
ירוק טיפאני צילום שלומי טל
האראג׳וקו פארטי
שמלת בובה מאצ׳ו צהובה, איפור ושיער סטייל האראג׳וקו צילום: שלומי טל
סיילור פרוותי ורוד שמגיע בנפרד ומתלבש על כל חולצה ושמלה צילום שלומי טל
קשירת מחוך צילום שלומי טל
עוד צילום מדהים של הדוגמנית קטיה גרבר צילום: שלומי טל
הלוקיישן: דיזינגוף סנטר. צילמנו במתחם במספר חנויות מגניבות ופינות מגניבות שמוצבות שם. בהחלט תרם לאווירה המיוחדת. התחלנו עם קטיה. לי גנם המוכשרת מעצבת השיער בחרה בשתי קוקיות אסופות למחצה מחושמלות שתרמו למראה הבובה הפראית. לירון מר מרטון המוכשרת איפרה את קטיה בצללית כתומה מטריפה, וגם את הגבות היא בחרה לצבוע. מה שהעניק מראה מרהיב, בובתי ושובב. טל דאגה להרכבת הלוק ההיסטרי, וציוותה לטופ מרשמלו הורוד ולחצאית הצהובה דמוית העור - נעלי עקב משבצות היסטריות (הנעליים אוסף פרטי של הדוגמנית קטיה) וכדי לתת ללוק טוויסט מגניב הוספנו חולצה לבנה מכופתרת.
אותה עדרת בשינוי הגברת צילום שלומי טל
הלוק הבא גם הוא טופ שרוולים בצבע ירוק טיפאני יפהפה הנקשר מאחור בקשירת מחוך. להשלמת הלוק הוספנו מכנס קצר מגניב בצבע לבן. גם הוא עשוי בד כותנה סאטן נעים.
מכנס קצר לבן צילום שלומי טל
ורוד ורוד ורוד ועוד ורוד! את הלוק האחרון חלקו שתי דוגמניות. שתיהן בובות, שתיהן יפהפיות אך במידות שונות. אני אוהבת לייצר פריטים שיכולים להיות מגניבים בווריאציות שונות. תפרתי שמלה ורודה בובתית יפהפיה שעל אושרת היא ישבה בצורה מחמיאה מאוד ובובתית מאוד ועל ניקה זה נתן מראה לוזי מגניב. הפעם ניקה לבשה פיאה בצבע כחול שעליה שוב הודבקו מדבקות מהממות וסיכות צבעוניות שטל הגאונה הביאה. האחראית לתסרוקות ההיסטריות - לי גנם שנתנה את הטאץ׳ הגאוני שלה פשוט השלימו את הלוקים בצורה מטריפה! את אושרת בחרנו לצלם בחניון ואת ניקה - בחנות ירקות! חנות סופר מגניבה ואסתטית בשם ארטישוק! קרדיט גדול מגיע לשלומי הצלם הגאון שעלה על זה! גאון!
27/06/2019 19:42
הבובות מתרעננות במהלך הצילומים משייקים טעימים של בי פרש צילום שלומי טל
בשמלה צהובה אושרת קקון, בטופ וחצאית זהבית גפני צילום שלומי טל
לטופ מרשמלו הורוד החלטנו לצוות לוק מגניב נוסף. אותו דיגמנה ניקה איכילוב. לטופ ציוותנו חצאית משנה גווני אולטרה, מנצנצת שלא הפסיקה לקטוף מחמאות. ברוריה אקססוריז - החנות המגניבה והצבעונית בדיזינגוף סנטר נתנה להפקה שלנו פיאות צבעוניות מהממות שללא ספק תרמו ביג טיים להפקת ההאראג׳וקו. לפיאה הוספנו אזני מאצ׳ו. כי חייב לתת טאץ׳ של הכלבלב הידוע שלי הבפקת האראג׳וקו. את הפריים המדליק הזה צילמנו בחנות שוגר ראש.
בובת האראג׳וקו בחנות ירקות צילום שלומי טל
בובת האראג׳וקו בחניה צילום שלומי טל
כל הבובות יחד. מימין: ניקה איכילוב, אושרת קקון, זהבית גפני וקטיה גרבר. צילום: שלומי טל
כולן בובות אצלי צילום שלומי טל
הדוגמנית קטיה גרבר צילום: שלומי טל
loading-indicator

LOADING