loading-indicator

LOADING

loading-indicator

LOADING

להפקה הזו מצאנו גם מאפרת אופנה שנתנה עבודה מצוינת להפקה הזו. וכמובן שאי אפשר לשכוח את הצלם המצוין. המאפרת, הודיה בלהנס מרציאנו, פשוט וואו! דבר אחד היה חשוב לי ושיוביל אותי בכל ההפקות שלי - המראה הבובתי. לתת לדוגמניות את הטאצ׳ים הבובתיים עם נגיעה של איפור לא שיגרתי. הודיה פשוט הקסימה אותי עם הכישרון שלה.
בובתית ויפהפייה. ניקה איכילוב דדון צילום אור איתן
מימין מלאט יאלו משמאל ניקה דדון באיפור של הודיה בלהנס מרציאנו צילום מימין אור איתן. צילום משמאל אייפון.
מימין: מלי יאלו וניקה איכילוב דדון צילום אור איתן
יפהפיה ומקצועית הדוגמנית מלאט יאלו. צילום אור איתן
03/05/2019 09:23
סטיילינג גאוני של טל בן שלמה צילום אור איתן
סטייליסטית בחסד עליון. סטיילינג של טל בן שלמה צילום אור איתן
מנצל את הלוקיישן בצורה נהדרת ויצירתית. בתוך המעלית הצבעונית במשכן לאמנויות הבמה באשדוד. צילום אור איתן
יהיו כאלו שיגידו שזה ״לא מקצועי״ לבוא ולספר על הפקת האופנה הראשונה, ועל הצורה או הדרך בה זה נעשה, אולי יותר מידי מידע, אולי זה בכלל משעמם ולא מעניין? אני בחרתי להקשיב לעצמי. ואפילו יותר מזה, מרגשת אותי המחשבה שבעתיד יראו איך הכל התחיל. אז הקרדיט מגיע למי שדחפה אותי לעשות את ההפקה הראשונה (וארחיב לגביה המון בהמשך) טל בן שלמה. טל היא סטייליסטית אישית וגם עושה סטיילינג טלויזיה והפקות אופנה. או במילים שלי - גאון אופנה! אבל עליה ארחיב בפוסט נפרד שכל כולו מוקדש לה בהמשך.
קארין וסיליוק, מעצבת אופנה BOOBA MACHO
אור איתן, צלם אופנה מוכשר מאוד. כל מי שמכיר אותי יודע שאני עקשנית אם אני רוצה משהו מאוד ספציפית. ויודע כמה אני פרפקציוניסטית. אור היה קשוב לבקשות שלי וביצע עבודה נהדרת. לאורך כל יום הצילום אור היה מקצועי ונתן לדוגמניות הרגשה נינוחה.
מלאו את המייל שלכם עכשיו כדי לקבל עדכון על כל פוסט חדש שעולה
אם לא טל, סביר להניח שלא הייתי חושבת לעשות הפקה בכלל. אז פשוט בצורה הכי ספונטנית שקיימת, טל ביקשה ממני לאסוף את הדגמים הכי חדשים שהכנתי (שזה כמובן מעט מאוד דגמים) והבטיחה שנסתדר עם מה שיהיה. תוך כמה ימים בלבד, מצאנו שתי דוגמניות יפהפיות. אחת מהן ניקה (איכילוב) דדון המדהימה!! חברה שלי עוד מהצבא, השניה כהת עור יפהפיה!!! מלאט ילו. הדרישה שלי הייתה מראה בובתי. אני ברת מזל, קיבלתי שתי בובות יפהפיות.
המשכן לאמנויות הבמה באשדוד צילום אור איתן
טל בן שלמה, סטייליסטית אישית וסטיילינג טלויזיה. תמונת מאחורי הקלעים של ההפקה הראשונה. צילום אייפון
וכמובן, הסטיילינג של הסטייליסטית טל בן שלמה. שכאן נמדדת היצירתיות והמקצועיות. היא מצאה דרך איך לשלב בין הפריטים גם אם בסהכ בהפקה אין הרבה קשר בין רוב הדגמים. טל מצאה איך לשלב הכל בצורה פנטסטית. אם זה האיסופים של הפריטים הנכונים, הייתה קשובה לי וגם לדוגמניות, ובהחלט שילבה בצורה ייחודית שמתאימה את עצמה למותג שלי.
הפקת האופנה הראשונה שלי
הקשיב לכל הבקשות והדרישות שלי צילום של אור איתן
צללית צהובה שבלטה על הדוגמנית מלאט היפהפייה באיפור של הודיה בלהנס מרציאנו. צילום אור איתן
חניון המשכן לאמנויות הבמה באשדוד צילום אור איתן
loading-indicator

LOADING

loading-indicator

LOADING